KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458011

nr 1745 8011

Lars Tärning

(1945-2025), Sverige

Oljemålning, Signerad, Stilleben. Olja på pannå, 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 48x41

Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:16:02

Lars Tärning

Läs mer om Lars Tärning