KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17458011
nr 1745 8011
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stilleben. Olja på pannå, 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 48x41
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:16:02
1.000 kr
1.100 kr
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning